Copyright © 2016 www.djweselny.info Wszelkie prawa zastrzeżone.

skype

Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty  w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a jedynie mają charakter informacyjny.

Wykręć numer!Wykręć numer!
Znajdź nas na Facebooku

naciśnij play, aby odtworzyć spot reklamowy

Najlepszy w Polsce katalog DJ-ów i wodzirejów
DJ na Wesele
DJ na Wesele Tarnów Brzesko Dębica Nowy Sącz Gorlice Mielec Sanok Krosno Jasło Brzozów Rzeszów Lesko

Dla dwóch osób na ziemi jest to dzień, który się nigdy nie powtórzy.

 

Do tego dnia przygotowujecie się od tygodni… miesięcy…

 

Wszystko musi być idealne – trzeba wybrać suknię, fryzurę, buty, ale także zabezpieczyć te „drobne” rzeczy dotyczące samej uroczystości.

 

Wybrać odpowiednie miejsce, przygotować listę gości, zaproszenia, transport, catering,  kwiaty, bukiety, wybrać odpowiedniego kamerzystę, fotografa…. Ufff…

 

 

Czy o wszystkim pamiętałem?

 

 

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, która w znacznym stopniu przyczynia się do tego, aby Wasze wesele było doskonałe...

 

Aby ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla Was, ale także dla rodziny, przyjaciół i znajomych...

 

Konieczne jest abyście zadbali o jego oprawę muzyczną...

 

Ślub i łączące się z nim wesele, to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka.

Nic więc dziwnego, iż chcielibyście, aby zabawa ta miała właściwą oprawę, dlatego z pewnością staniecie przed trudną decyzją: wybrać zespół muzyczny, czy DJ-a?

 

 

Jeszcze do niedawna wesele nie mogło odbyć się bez zaangażowania w nie zespołu muzycznego, który  grał utwory na żywo i zapewne wiele osób  przywykło do tej formy.

 

Nowoczesną alternatywą i odejściem od szablonowości jest wynajęcie DJ-a weselnego. Profesjonalisty, który w taki sposób dobierze muzykę, by porwać na parkiet przedstawicieli różnych pokoleń weselników.

 

Coraz częściej naszymi gośćmi są nasi zagraniczni przyjaciele z innych krajów i wydaje mi się,

że największym atutem DJ jest brak ograniczeń jeżeli chodzi o wybór utworów, w związku z tym iż posiadam bogatą kolekcję oryginalnych utworów, łatwo jest mi się dopasować do gości.

 

Gram zarówno te starsze jak i najnowsze Hity, dzięki czemu nawet najwięksi konserwatyści, którzy uznają wyłącznie muzykę graną na żywo przez zespół muzyczny, szybko zmieniają zdanie, gdy z głośników popłyną ich ulubione hity w świetnej jakości.

 

Z doświadczenia wiem, iż wesele w rytmach największych tanecznych przebojów światowej i polskiej muzyki jest recepturą na sukces!

 

Słysząc takie tytuły  jak  „footlose” „YMCA” „Walking on sunshine”  az chce się powiedzieć „I’m so excited” a nogi same nam rwą się do tańca….  

 

Gorące rytmy latynoskie… La Bamba, wykonawcy tacy jak Gloria Estefan, Kaoma, Don Omar, dostarczą Wam wielu pozytywnych emocji.

 

Włosi:  Al Bano & Romina Power, Eros Ramazotti, Ricchi E Poveri.. .

 

Wszyscy mogą zagościć na Waszym przyjęciu w oryginalnym wykonaniu!

 

Usłyszycie najznakomitszych Polskich wykonawców:

 

Maryla Rodowicz, Budka Suflera, Kombi , Perfect,  2+1, Elektryczne Gitary, Dżem, T-Love… Enej,  Farna, Zakopower, Łzy…

 

 

 

Bez wątpienia wielkim plusem wynajęcia DJ na wesele jest jego bogaty repertuar, ale również należy pamiętać o kolejnym atucie, jakim są zdecydowanie krótsze przerwy aniżeli robi zespół.

 

 

Wynajęcie DJ jest nowoczesnym rozwiązaniem. Współczesny DJ weselny to nie tylko muzyka, jest to rówież profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, jak i zaawansowany system oświetleniowy, który dodatkowo może zostać urozmaicony o wspaniałe efekty pirotechniczne, czy zastosowanie wytwornic ciężkiej mgły, lub baniek mydlanych.

 

Dogodne położenie, oraz mobilność sprzętu pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd do takich miejscowości jak Sanok, Krosno, Jasło, Brzozów, Rzeszów, Rymanów, Lesko, oraz ich okolic.

 

 

 

 

 

 

DJ na Wesele Sanok Krosno Jasło Brzozów Rzeszów Lesko Tarnów Brzesko Dębica Nowy Sącz Gorlice Mielec

Dzień ślubu jest w zasadzie tak jak każdy inny.

 

Rano wschodzi słońce a wieczorem zachodzi, woda płynie w rzekach, niebo jest niebieskie, trawa zielona, w godzinach szczytu tworzą się korki a Ziemia się obraca…

 

Czyż nie?

 

Oczywiście że nie!

 

 

 

DJ czy zespół muzyczny – kogo wybrać na Wesele?